Bahçe Mobilyalarında Ne Tür Kumaşlar Kullanılır?
1- Pamuklu  Pamuk yaygın olarak kullanılan bitkisel kökenli doğal bir elyaftır. İç mekan mobilyalarında ağırlıklı olarak kullanılan pamuklu kumaş dış mekan mobilyalarında çok tercih edilmemektedir. En önemli sebebi pamuk gibi doğal elyafların sentetiklere göre daha emici özelliğe sahip bir kumaş olmalarıdır.    2- Olefin Olefin petrol bazlı sentetik bir kumaştır. Pürüzsüz..
23 November 2016
Yazar: Vitello

Bahçe Mobilyası Çeşitleri Nelerdir?

Henüz Yorum Yapılmadı
Bahçe Mobilyası Çeşitleri Nelerdir?
1- Teak bahçe mobilyası Dış mekanda kullanıma uygun bir ağaçtır. Teak ağacının içinde minik yağ keseleri bulunmaktadır. Bunun sayesinde teak ağacı uzun süre mevsim şartlarına karşı kurumadan dayanabilmektedir. Dış mekan şartlarına dayanıklı olmayan ağaç ürünler güneş veya rüzgardan etkilenerek kurur ve kolayca kırılabilirler. Ülkemize teak ağaçları genellikle Endonezya ve Burma&r..
23 November 2016
Yazar: Vitello
Bahçe Mobilyası Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 8 Önemli Detay
1- Kalite Kaliteli bahçe mobilyaları uzun ömürlü ürünler olduğundan birçok kişi bahçe mobilyasını senelerce kullanabilmektedir. Satın alacağınız bahçe mobilyasının kalitesinden ve güvenilir bir firmadan aldığınızdan emin olursanız aldığınız ürünleri gönül rahatlığıyla uzun süre kullanabilirsiniz.   2- Beklenti Bahçe mobilyanızı seçerk..
23 November 2016
Yazar: Vitello

Rattan Mobilyayi Popüler Yapan 5 Neden

Henüz Yorum Yapılmadı
Rattan Mobilyayi Popüler Yapan 5 Neden
1- Rattan bahçe mobilyalarının dış yüzeyi elde örüldüğü için benzersiz bir dokusu vardır. Hazeran, balık sırtı gibi farklı örgü tarzlarıyla görenlerin dikkatini çeker.   2- Rattan bahçe mobilyanızı birçok alanda rahatça kullanabilirsiniz. Hafif ve modern bir tarzıyla kış bahçenizde, balkonunuzda, havuz kenarında, bahçenizde, terası..
23 November 2016
Yazar: Vitello
Rattan Bahçe Mobilyasının Örgü Kalitesini Test Etmek İçin İpuçları
Rattan bahçe mobilyaları boyanmış ve kaynaklı alüminyum iskelet üzerine sentetik rattan malzemesinin elde örülmesiyle imal edilmektedir. Sentetik rattanın örgüsü ne kadar düzgün yapılmışsa bahçe mobilyasının ömrü o kadar uzun olmaktadır. Bahçe mobilyasının örgüsünü test ederek satın alacağınız ürünün örgü kalitesi hakkında bilg..
30 November 2016
Yazar: Vitello
Vitello 9 Taksit İmkanı